сите категории

Топол производ

Компанијата воведе од Кореја, Јапонија и други земји повеќе од 1000 комплети меѓународни првокласни центри за обработка на повеќе станици и CNC стругови, CNC глодачи и голем број напредна опрема за обработка со висока прецизност.

ЗА НАС
Jwell Machinery Manufacturing Co., Ltd.

Jwell Machinery Manufacturing Co., Ltd., основана во 1997 година, е професионален производител на машини за истиснување на пластика и комплетни комплети опрема за вртење хемиски влакна. Има 7 производствени бази во Хајнинг, Жеџијанг, Таиканг, Чангжу, Лијанг, Шангај, Жоушан, Жеџијанг, Фошан, Тајланд итн. Вкупната површина е повеќе од илјада му. Со седиште во Jiading, Шангај, компанијата има повеќе од 3000 вработени, вклучувајќи повеќе од 480 технички персонал за управување. Компанијата има висококвалитетно истражување и.......

Прочитај повеќе

Ние сме глобални

Водечката позиција на компанијата во областа на истиснување, нејзиниот пазарен удел не е само меѓу првите во земјата, исто така извезен во Египет, Русија, Полска, Индија, Турција, Бразил, Перу, Иран, Романија и повеќе од 120 земји и региони .

 • 1997

  Време на основање

 • 1000

  Големина на растението

 • 7

  База на производство

 • 120

  Земја извозник

 • 30

  Добијте национален патент

 • 3000

  Персонал на компанијата

предност

зошто да не одберете

вести и блог

Ве молиме, внимавајте на развојот на нашата компанија

Jwell People од претпродажба до клиент по продажбата Прво
Jwell People од претпродажба до клиент по продажбата Прво
2024-03-26

Светот е толку голем, каде и да одите, секогаш можете да ја најдете фигурата на луѓето од JWELL. Тие одат далеку од дома, далеку од кинеското копно и минуваат низ илјадници милји до фабрики за клиенти во странство

Прочитај повеќе
Друга машина за истиснување на ПЕТ листови со голем капацитет слета во фабриката на Кастермер
Друга машина за истиснување на ПЕТ листови со голем капацитет слета во фабриката на Кастермер
2024-03-15

Во Ирак, еден од инженерите на jwell лета од Кина за да инсталира ПЕТ линија за истиснување на листови во фабриката за клиенти

Прочитај повеќе
Фокусирајте се на Русија, Џвел има брилијантна иднина
Фокусирајте се на Русија, Џвел има брилијантна иднина
2024-01-23

RUPLASTICA 2024 ќе се одржи на 23-26 јануари 2024 година во Московскиот изложбен центар, главниот град на Русија. Jwell Machinery учествува според планираното, број на штанд: Hall2.1D17, добредојде на нашиот штанд на нови и стари клиенти од целиот свет

Прочитај повеќе
2023-2024 година JWELL добавувачи конференција беше успешно одржана
2023-2024 година JWELL добавувачи конференција беше успешно одржана
2024-01-22

На 19-20 јануари 2024 година, Jwell ја одржа Конференцијата на добавувачи 2023-2024 со тема „Одличен квалитет, услуга на прво место“. Повеќе од 200 луѓе, претставници од повеќе од 110 добавувачи

Прочитај повеќе

КООПЕРАТИВЕН КЛИЕНТ

„Одличен квалитет, совршено сè“ е политиката за квалитет на Џвел и работната насока на целиот персонал „биди искрен“ е основната идеја за нас да придонесеме“ Century „Jwell“

Билтен
Ве молиме оставете порака со нас

Жешки категории

展开
whatsapp Wechat
Топ
0
Кошничка за испитување
  Вашата кошничка за испрашување е празна