сите категории

Повратни информации од нашите прекрасни клиенти

Придржувајте се до напорната работа и иновациите, фокусирајте се на искуството на клиентите. Изградете интелигентен глобален еко-синџир на опрема за истиснување.

Започнете го вашето барање сега
Добар квалитет, добра соработка.

Добар квалитет, добра соработка. Тоа е многу пријатно искуство со Jwell. Сите луѓе се многу љубезни и одговорни. Кеви Џоу е толку неверојатна во текот на целиот мој процес и беше одлична со комуникацијата. Се надеваме дека ќе можеме да имаме долга соработка.

Моханмуд
Египет
Најдоверлива компанија што некогаш сум ја сретнал!

Најдоверлива компанија што некогаш сум ја запознал! Долго време се поврзуваме за нашиот процес. Од голем проект до многу мал проблем, jwell секогаш е трпелив да ми помогне. Ви благодариме многу за напорот на Jwell.

Aceејс
Полска
Ова не е прв пат да нарачам машина на Џвел.

Ова не е прв пат да ја нарачам машината на Jwell. Машината е многу добра, едноставна работа, долготрајна употреба. Од 2003 година, се сретнавме на изложба на пластика. Тоа е добро искуство за тоа време кога се собравме да разговараме за машината за цевки.

Геоге
Франција
Многу добра машина!

Многу добра машина! Џвел е познат низ целиот свет. Верувам во компанијата која секогаш има добра слава. Го слушнав Џвел од мојот пријател и тој вели дека му се допаѓаат луѓето со џвел. Затоа решив да купам машина од Џвел, верувам во мојот најдобар пријател и исто така верувам во Џвел.

Суге
Брегот на Слоновата Коска
ПП линија за истиснување на дебела плоча

Еден од најсигурните и доверливи производители на машини за истиснување во Кина. Одлична компанија со која работев многу години. Никогаш не сум имал проблем со ниту еден мој производ и тие произведоа стотици илјади стапки за мене. Силно препорачувам.

Савана
Виетнам
Линија за истиснување на ПЕТ лист

WELL беа одличен партнер за нас низ годините. Нашето искуство вклучува одлично искуство со клиентите, навремени одговори, правични цени и брз пресврт. Го ценам бизнисот што го даваат и би ги препорачал секој ден.

Мохамед Або Халима
Турција
Сончева плоча на компјутер

Работев со JWELL во последните 8 години. Тие се мојот продавач број 1. Тие постојано обезбедуваат одлична услуга и производи со совршен квалитет...исто така, тие се навистина убави луѓе за работа, кои секојдневно одат над и подалеку, а кога е потребно нешто „посебно“, тие секогаш се подготвени да примат моето барање.

Ваел Ел-Сајед
Турција
Линија за истиснување на дебела плоча од HDPE

Многу професионален и разумен со подготвеност да ги задоволи потребите и барањата на клиентите. Благодарам JWELL, да продолжиме со одличниот работен однос. Многу ефикасен и брз. Препорачано, благодарам многу.

Салахедин Бенгуиба
Алжир
Дрво-пластична опрема

Всем привет! Многу добро се трудиме со оваа компанија, купуваме пластика за обновување, во основната објава од древен-пластичниот профил. Отличный продукт и доставлен вовремя. На мой взгляд, ова е главниот лидер российского рынка, препорачувам!

Светлана Догадина
Руската
Опрема за профил на прозорец

Многу добра и доверлива компанија! Купивме 5 линии за производство на профили на прозорци, услугата беше многу добра, опремата беше произведена и испорачана на време!

Сарита
Брегот на Слоновата Коска
Опрема за пелетизирање

Многу одговорен персонал. Ја нарачавме опремата за гранулација и сме презадоволни од квалитетот. Операторот може директно сам да го следи процесот на производство, така што сè е на највисоко ниво!

Јасвиндер Џамвал
Индија
Опрема за тава

Долго време работиме со компанијата JWELL. Неодамна нарачав опрема за производство на дрво-пластика, испораката е навреме, компанијата е стабилна, а вработените активни и одговорни. Препорачано!

Ебрахим Ага
Алжир
Дрво-пластична опрема

Давно работаем со этой компанией и дајут отличные консултации по всем вопросам оборудования. Мои клиенты также ќе се размести повторные заказы на пластиковые изделия, произведенные производственной линией, я рекомендую ето!

Анастасия
Руската

Жешки категории

展开
whatsapp Wechat
Топ
0
Кошничка за испитување
    Вашата кошничка за испрашување е празна