сите категории

Jwell Machinery Manufacturing Co., Ltd.

Е-пошта:

[заштитена по е-пошта] / [заштитена по е-пошта] / [заштитена по е-пошта] / [заштитена по е-пошта]

Е-пошта за жалба: [заштитена по е-пошта]

Тел:
+-86 18851226188 / +-86 13916072508 / +-86 13773000606 / +-86 18851217988
Адреса:

Чангжу: бр. 118 Шангшанг патот, развојна зона Zhongguancun, градот Лијанг, градот Чангжу, провинцијата Џиангсу

Шангај: бр. 111, патот Чуни, индустриска зона Хуангду, округ Џијадинг, Шангај

Хајнинг: бр. 128, патот Кингфенг, индустриски парк Ксиекиао, Хаининг, Џиаксинг, Жеџијанг

Суджоу: бр. 18 Донг 'ан пат, индустриски парк Ченгксианг, градот Таиканг, градот Сужоу, провинцијата Џиангсу

Zhoushan: бр.219, патот Хонгшенг, Б зона, регион за економски развој, Жеџијанг, Кина

Фошан: Индустриска авенија Лунџиао, округ Шунде, Сити Фошан

Тајланд: Единица 89/11, Претприемачки парк, Бангна, Бангкок, Тајланд

Испраќам барање

Жешки категории

展开
whatsapp Wechat
Топ
0
Кошничка за испитување
    Вашата кошничка за испрашување е празна